odbori in komisije občinskega sveta

STATUTARNO PRAVNA KOMISIJA

  • Marko Švara
  • Boris Čoha
  • Nedeljko Gregorič
  • Stanko Šemrl
  • Nina Mozetič    

ODBOR ZA GOSPODARSTVO IN PRORAČUN

  • Marijo Rutar
  • Radovan Rusjan
  • Aldo Mozetič
  • Dragan Zorn
  • Zmaga Prošt

ODBOR ZA OKOLJE IN PROSTOR

  • Jožef Hvalica
  • Dušan Nemec
  • Borut Zorn
  • Rajko Lasič
  • Marjan Murovec             

ODBOR ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI

  • Katarina Valič
  • Albinca Pisk
  • Borut Zorn
  • Alenka Gregorič
  • Vinko Jarc

UREDNIŠKI ODBOR

  • Boris Arčon
  • Alenka Gregorič
  • Vesna Pahor
  • Bogo Rusjan
  • Katarina Tischer gregorič
  • Renata Tischer
  • Katjuša Žigon    

KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

  • Nedeljko Gregorič
  • Aldo Mozetič
  • Marijo Rutar
  • Franko Pregelj
  • Vanda Ožbot

PROJEKTNO RAZVOJNI SVET OBČINE RENČE-VOGRSKO:

  • Dragan Zorn – za področje gospodarstva
  • Viljem Žižmond – za področje gospodarstva
  • Silvester Vončina – za področje načrtovanja in okolja
  • Ines Bonutti – za področje načrtovanja in okolja
  • Ivan Lipovšek – za področje infrastrukture in gospodarskih javnih služb
  • Robert Fornazarič – za področje infrastrukture in gospodarskih javnih služb
  • Iztok Arčon – za področje človeških virov
  • Tomaž Gregorič – za področje človeških virov
  • Nives Hvalica – za področje socialnega okolja
  • Savo Vrabec – za področje socialnega okolja
  • Nikita Fajt – za področje kmetijstva in razvoja podeželja
  • Ivan Bric – za področje kmetijstva in razvoja podeželja
  • Darko Likar- za področje implementacije projektov razvojnih programov.

STATUTARNO PRAVNA KOMISIJA

  • Stanko Šemrl
  • Nedeljko Gregorič
  • Marjo Rutar
  • Erik Lasič
  • Ingrid Sulič

ODBOR ZA GOSPODARSTVO IN PRORAČUN

  • Dragan Zorn
  • Marjo Rutar
  • Aldo Mozetič
  • Valter Mlečnik
  • Zdenko Zorn

ODBOR ZA OKOLJE IN PROSTOR

  • Rajko Lasič
  • Radovan Rusjan
  • Karmen Furlan
  • Jože Hvalica
  • Nevo Pregelj

ODBOR ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI

  • Katjuša Žigon
  • Katarina Valič
  • Alenka Gregorič
  • Vinko Jarc
  • Branko Brankovič

UREDNIŠKI ODBOR

  • Boris Arčon
  • Alenka Gregorič
  • Nataša Podgornik                         
  • Bogo Rusjan
  • Katjuša Žigon
  • Renata Tischer
  • Vladimira Gal

PROJEKTNO RAZVOJNI SVET OBČINE RENČE-VOGRSKO:

  • Dragan Zorn – za področje gospodarstva
  • Viljem Žižmond – za področje gospodarstva
  • Silvester Vončina – za področje načrtovanja in okolja
  • Ines Bonutti – za področje načrtovanja in okolja
  • Ivan Lipovšek – za področje infrastrukture in gospodarskih javnih služb
  • Robert Fornazarič – za področje infrastrukture in gospodarskih javnih služb
  • Iztok Arčon – za področje človeških virov
  • Tomaž Gregorič – za področje človeških virov
  • Nives Hvalica – za področje socialnega okolja
  • Savo Vrabec – za področje socialnega okolja
  • Nikita Fajt – za področje kmetijstva in razvoja podeželja
  • Ivan Bric – za področje kmetijstva in razvoja podeželja
  • Darko Likar- za področje implementacije projektov razvojnih programov.

KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

  • Silvester Vončina
  • Katjuša Žigon
  • Katarina Valič
  • Viktor Trojer
  • Borut Kerševan

UREDNIŠKI ODBOR

  • Boris Arčon
  • Alenka Gregorič
  • Alenka Ožbot – Klančič
  • Nataša Podgornik
  • Bogo Rusjan
  • Alma Volk
  • Katjuša Žigon

STATUTARNO PRAVNA KOMISIJA

  • Samo Turel
  • Gregor Kobal
  • Radovan Rusjan
  • Savo Skomina
  • Milan Vončina

ODBOR ZA GOSPODARSTVO IN PRORAČUN

  • Nevo Pregelj
  • Nikita Fajt
  • Tomaž Gregorič
  • Dragan Zorn
  • Uroš Martinuč

ODBOR ZA OKOLJE IN PROSTOR

  • Marjan Murovec
  • Valter Mlečnik
  • Vanda Ožbot
  • Rajko Lasič
  • Kazimir Kerševan

ODBOR ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI

  • Vinko Jarc
  • Jože Hvalica
  • Katjuša Žigon
  • Branko Brankovič
  • Branka Arčon

KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

  • Silvo Vončina
  • Janko Furlan
  • Nataša Podgornik
  • Nevo Pregelj
  • Gregor Kobal

PROJEKTNO RAZVOJNI SVET OBČINE RENČE-VOGRSKO:

  • Silvester Vončina – predsednik
  • Dragan Zorn – za področje gospodarstva
  • Viljem Žižmond – za področje gospodarstva
  • Silvester Vončina – za področje načrtovanja okolja
  • Ana Čevdek – za področje načrtovanja okolja
  • Nedeljko Gregorič – za področje infrastrukture in javne gospodarske službe
  • Marjan Murovec -  za področje infrastrukture in javne gospodarske službe
  • Iztok Arčon – za področje človeških virov
  • Radivoj Pahor – za področje človeških virov
  • Branko Brankovič – za področje socialno okolje
  • Branka Arčon – za področje socialno okolje
  • Nikita Fajt – za področje kmetijstva in razvoja podeželja
  • Ivan Bric – za področje kmetijstva in razvoja podeželja
  • Jože Elersič – za področje implementacije projektov razvojnih programov